Léčba pocení nohou

Léčba pocení nohouJeště v poměrně nedávné době byli lidé trpící nadměrným pocením nohou odkázáni na léčbu botulotoxinovými injekcemi, kterých se do postižené oblasti muselo aplikovat několik desítek. Avšak vysoká bolestivost způsobená mnoha vpichy tohoto neurotoxinu nebyla největší nevýhodou takového řešení. Touto nevýhodou byla cena, za kterou se takové ošetření dalo absolvovat. Ta se pohybovala až v desítkách tisíc korun. Pokud injekce tohoto neurotoxinu zabraly (účinnost se pohybovala kolem 50%) člověku se přestávaly potit nohy i na mnoho týdnů. Za tuto dobu však bylo nutné ošetření opakovat za stejnou cenu. Aplikace botulotoxinu se tak k léčbě pocení nohou nehodí, především kvůli VELMI vysoké ceně, bolestivosti a malé účinnosti.

Zjistěte jak definitivně vyřešit nadměrné pocení nohou.

Electro AntiperspirantPoměrně nedávno se však objevilo řešení, které botulotoxin při léčbě nadměrného pocení nohou nejen nahradilo, ale předčilo ve všech ohledech. Jedná se o metodu, která jako první a jediná na světě dokázala během klinického testování pomoci celým 100% pacientů, kteří plantární hyperhidrózou trpěli. Nebyla to však jen účinnost, která nadchla odborníky na tuto problematiku a pacienty napříč celým světem. Snášenlivost terapie ohodnotili všichni účastníci terapie jako absolutně bezproblémovou. Řešení, které jako první a jediné na světě dokázalo nadměrné pocení nohou odstranit u 100% pacientů se jmenuje Electro Antiperspirant.

Více se o tomto revolučním zařízení a o tom jak dokáže vyřešit nejen nadměrné pocení nohou dozvíte v záložce Co je Electro Antiperspirant.

Jak funguje Electro Antiperspirant v sauně při 100°C?